Naslovnica IzdvojenoPolicija u prostorijama stranke Možemo

Policija u prostorijama stranke Možemo

N1 televizija upravo je objavila da je policija ušla u prostorije stranke Možemo, te da im je to javila Sandra Benčić

od Ante Rašić

N1 televizija upravo je objavila da je policija ušla u prostorije stranke Možemo, te da im je to javila Sandra Benčić. Radi li se o prijetnjama ili nečemu drugom nemamo saznanja.
“U ovom trenutku policija je ušla u prostorije naše stranke pod opravdanjem da je netko prijavio prijetnje Tomaševiću na tu adresu. Mi nismo. Jasno je što se događa kada se šalje policija u prostore politickih stranaka”, napisala je Benčič na Facebooku

Možda će vam se svidjeti