Vojislav Šešelj, presuđeni ratni zločinac pokazuje da bolest nije sve što boli, tako “briljira na omiljenoj Vučićevoj televiziji i prepričava svoje snove demonstrirajući svoje snove i svoju bolest. Ovo postaje zabavno i u Srbiji, ne samo u Hrvatskoj. Ovakve emisiji treba prikazivati u News Baru. Evo koje je gluposti sada izvalio.
Hrvati su sklopili savez s Albancima i Šiptarima s Kosova. Antisrpski savez. Sklopit ćemo i mi obrambeni savez s bratskom Mađarskom.
Krajnje je vrijeme da Mađarska vrati izlaz na Jadransko more. Gdje će ga vratiti? U Rijeci. Rijeka je mađarska luka, nikad nije pripadala Hrvatskoj banovini. Nju su Mađari izgradili.
Ono iznad šireg koridora koji će vezati Mađarsku za more jest kajkavski kraj. To treba vratiti Sloveniji, to zaslužuje Melania Trump.
A sve ostalo je velika Srbija. Sve što preostane velika je Srbija. Čim Mađarima omogućimo široki koridor do mora, oni će svoj glavni interes ostvariti, a srpske zemlje će opet biti na okupu.
Ako muslimani neće s nama, njihovu džamahiriju ćemo ostaviti. Ne moraju, nećemo nikoga prisiljavati. Ove ćemo Srbe katolike na ovaj ili onaj način osvijestiti i povratiti sve što je srpsko. I Srbija mora imati izlaz na more. Izgleda da nam svjetske prilike postaju sve povoljnije.
